Septon Göteborg
Uggledalsvägen 23
427 40 Billdal
031-93 92 70
Kontaktformulär
Har du frågor om våra produkter eller undrar du över något? Använd vårar kontaktformulär så kontaktar vi dig snarast.

Some help text

Some help text

Some help text

Stacks Image 1469
Magnus Löndén
VD
031-93 92 80
magnus.londen@septon.se
Stacks Image 1449
Johan Jakobsson
Försäljningchef - Pro audio
031-93 92 76
johan.jakobsson@septon.se
Stacks Image 54
Kristin Pontén
Administration
031-93 92 77
kristin.ponten@septon.se
Stacks Image 7181
Lars Andreasson
Musikhandelsansvarig
031-93 92 74
lars.andreasson@septon.se
Stacks Image 1456
Lennart Dahlgren
Försäljning - Pro Audio
031-93 92 75
lennart.dahlgren@septon.se
Stacks Image 1462
Erik Holst
Försäljning - Hifi/Custom install
031-93 92 83
erik.holst@septon.se
Stacks Image 19936
Joel Szabo
Logistikansvarig
031-93 92 72
logistik@septon.se
Stacks Image 1443
Anna Granqvist
CFO Administration/Redovisning
031-93 92 78
anna.granqvist@septon.se
Stacks Image 1475
Maria Degerman (Föräldraledig)
031-93 92 77
maria.degerman@septon.se
Stacks Image 1481
Thomaz Gradin
Pro Audio - Norrland
070 -212 15 89
thomaz.gradin@septon.se
Septon Stockholm
Mariehällsvägen 37A
168 65 Bromma
08-564 822 10
Stacks Image 1545
Paul Bensch
Försäljning - Hifi & Hemmabio
08- 564 822 15
paul.bensch@septon.se
Stacks Image 7221
Linus Kinnander
Tech team och studio
08- 564 822 14
linus.kinnander@septon.se
Stacks Image 1541
Martin Schöld
Försäljning - Pro Audio
08- 564 822 11
martin@septon.se
Stacks Image 5174
Joacim Eriksson
Försäljning - Custom Installation
08- 564 822 17
joacim.eriksson@septon.se
Stacks Image 3097
Stacks Image 3101
Stacks Image 3103
Stacks Image 3106
Stacks Image 3108
Stacks Image 3110
Stacks Image 3112
Stacks Image 3115
Stacks Image 3117
Stacks Image 3119
Stacks Image 3122
Stacks Image 3124
Stacks Image 3126
Stacks Image 3128
Stacks Image 3131
Stacks Image 3133
Stacks Image 3135
Stacks Image 3137